Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 23.08.2012 ] - Prof. Hansa Pozera (Berlīnes Tehniskā universitāte) vieslekcijas Latvijā

2012. gada 20. septembrī Rīgā publiskas lekcijas sniegs viens no pazīstamākajiem mūsdienu vācu filosofiem prof. Hanss Pozers.

 20.septembrī LU Mazajā aulā prof. Hanss Pozers uzstāsies Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta un Latvijas Universitātes Vēstures un Filozofijas fakultātes rīkotajā konferencē „Zinātnieka ētika: Latvija, Baltija, Eiropa” ar referātu par tēmu „Tehnoloģiju ētika kā Eiropas uzdevums”, aplūkojot tehnoloģiju un inženierzinātņu jautājumus ne tikai saistībā ar atbildību, bet arī ar ētiku - kādā mērā normatīvie elementi nosaka tehnoloģijas?

Aicināti visi interesenti. (Lekcija angļu valodā)

Vairāk par konferenci: http://sc-ethics2012.fsi.lu.lv/

Tās pašas dienas vakarā plkst. 17.00 Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes 4. auditorijā Mārstaļu ielā 28/30 prof. Hanss Pozers tehnoloģiju un ētikas tēmu aplūkos plašākā kontekstā Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja un Latvijas Universitātes Vēstures un Filozofijas fakultātes rīkotā tematiskajā vakarā. Uzstāsies arī citi ievērojami Vācijas akadēmiķi: prof. Otfrīds Hefe un prof. Jenss Reihs.

Aicināti visi interesenti. (Lekcijas vācu valodā ar tulkojumu latviešu valodā)

Hanss Pozers ilgstoši darbojies kā Leibnica biedrības vadītājs, Starptautiskās Filosofijas biedrību asociācijas (FISP) Filosofijas vēstures komisijas priekšsēdētājs un direktoru padomes loceklis. Viņa uzmanības centrā ir plašs filozofisko pētījumu spektrs – mūsdienu filosofijas uzdevumi un perspektīvas, mūsdienu ētika, tehnikas filosofija, globalizācijas jautājumi.

 

Prof. Hansa Pozera uzstāšanos atbalsta Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs ar Vācijas Akadēmiskā apmaiņas dienesta (DAAD) līdzekļiem.

www.hochschulkontor.lv

 

 

    Aktualizēts: 16.09.2012
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk