Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 31.03.2014 ] - ESF projekta pētnieki uzstāsies konferencē «Coping with emigration in the Baltic and East European countries: Lessons learned and new challenges»

Konference, kas notiks 2. aprīlī, turpina 2012. gada nogalē iesākto migrācijas jautājumiem veltītu forumu ciklu. Tās ietvaros paredzēts prezentēt jaunu OECD publikāciju, kā arī piedāvāt diskusiju platformu rīcībpolitikas ekspertiem, lai apkopotu analīzi un jaunus izaicinājumus saistībā ar emigrāciju no Baltijas un Austrumeiropas valstīm. LUFSI projektu «Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika» pārstāvēs prof. Mihails Hazans un Dr. Mārtiņš Kaprāns.

Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA), Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) un Ārlietu ministrijas rīkotā konference notiks 2. aprīlī Strēlnieku ielā 4a.

Reģistrācija un programma: www.sseriga.edu/april2.

Vairāk par projektu «Latvijas emigrantu kopienas:nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika»: sadaļā ESF Cilvēkresursu piesaiste zinātnei un projekta mikro-lapā.

šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk