Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 16.05.2014 ] - LU FSI dzīvesstāstu pētnieku grupa ņem dalību muzeju naktī!

Sestdien, 17.maijā, Filozofijas un socioloģijas institūta dzīvesstāstu pētnieku grupa piedāvās iespēju ikvienam interesentam noskatīties kādu no videomateriāliem, kuros dažādu cilvēku dzīvesstāstos, atmiņās, vēstulēs, dienasgrāmatās un atmiņu pierakstos, ir iespēja atklāt mūsu vēstures un kultūras daudzveidību un tās interpretācijas personisko dimensiju.

LU Humanitāro un sociālo zinātņu pētījumu centrs, kurā kopš šī gada februāra mīt arī Filozofijas un socioloģijas institūts kopā ar LU Bibliotēku, Muzeju Nakts pasākuma ietvaros piedāvās aplūkot renovēto Kerkoviusa namu Kalpaka bulvārī 4. Skaisto neogotikas stila ēku varēs iepazīt gidu pavadībā plkst. 20.00. un 21.00. Tāpat ikvienam interesentam tiks piedāvāta iespēja ielūkoties ēkas renovācijas darbu notikumu lappusēs un apbrīnot LU Bibliotēkas Reto izdevumu un rokrakstu kolekcijas bagātības.

Esat laipni gaidīti Kerkoviusa namā, kur Filozofijas un socioloģijas institūta dzīvesstāstu pētnieku grupa piedāvās iespēju ikvienam interesentam noskatīties kādu no videomateriāliem, kuros dažādu cilvēku dzīvesstāstos, atmiņās, vēstulēs, dienasgrāmatās un atmiņu pierakstos, ir iespēja atklāt mūsu vēstures un kultūras daudzveidību un tās interpretācijas personisko dimensiju. 

Videomateriālus par filozofijas vēsturi piedāvās noskatīties arī LU FSI filozofu grupa. 


šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk