Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 11.07.2014 ] - Augusta sākumā sāksies Latvijas emigrantu un diasporas aptauja

Daudzi Latvijā runā par latviešiem ārzemēs – gan par tiem, kas aizbraukuši tikai pirms dažiem gadiem, gan tiem, kas ārpus Latvijas dzīvo jau sen. Mūsu tautiešu skaits ārzemēs aug, taču, – kāda ir patiesā dzīve ārpus Latvijas?

KĀ JUMS KLĀJAS, KĀ JUMS IET?

Daudzi Latvijā runā par latviešiem ārzemēs – gan par tiem, kas aizbraukuši tikai pirms dažiem gadiem, gan tiem, kas ārpus Latvijas dzīvo jau sen. Mūsu tautiešu skaits ārzemēs aug, taču, – kāda ir patiesā dzīve ārpus Latvijas, to zināt tikai Jūs. Tādēļ mēs – neatkarīga Latvijas Universitātes pētnieku grupa – vēršamies pie Jums un lūdzam Jūs pastāstīt par sevi, piedaloties aptaujā līdz šim lielākajā Latvijas emigrantu un diasporas pētnieciskajā projektā.

Kādēļ piedalīties?

Mēs vēlamies noskaidrot, kā Jums klājas, dzīvojot ārpus Latvijas, ar kādām problēmām saskaraties ikdienā, kādi iemesli Jūs pamudināja aizbraukt, kā uzturat saikni ar Latviju un kā esat iejutušies citas zemes kultūrā. Mums ir svarīgs ikviens ārzemēs dzīvojošais Latvijas valstspiederīgais, viņa pieredze un viedoklis. Būsim Jums no sirds pateicīgi, ja atradīsiet laiku aptaujai, kā arī ja pastāstīsiet par pētījumu saviem draugiem un paziņām no Latvijas.

Kā piedalīties?

Dodieties uz mūsu mājaslapu www.migracija.lv, kur uzzināsiet vairāk par pētniecisko projektu un mums.

Aptauja sāksies 2014. gada 4. augustā vietnē www.migracija.lv.   

Vēlaties saņemt ziņas par aptauju un projektu?

* indicates required

 


Projektu «Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika» līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds (vienošanās Nr. 2013/0055/1DP/1.1.1.2.0/13/APIA/VIAA/040).

    Aktualizēts: 30.07.2014
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk