Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 23.03.2015 ] - FSI sociologu pētījuma dati gūst rezonansi populāros medijos

LU FSI pētnieciskā projekta «Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika» ietvaros veiktās ārzemēs dzīvojošo latviešu aptaujas rezultāti, kuri medijiem tika prezentēti šī gada 26. janvārī, tiek integrēti reklāmas kampaņā! Vizuāls apliecinājums ziņas izvērsumā..

 

Sociologu veiktās aptaujas dati rotā reklāmas stabu Merķeļa ielā, Rīgā

 

 Pētījuma dati: LU Filozofijas un socioloģijas institūts

 

 

LU FSI pētniecisko projektu finansiāli ir atbalstījis Eiropas Sociālais fonds, un tā īstenošanā tika iesaistīti Latvijas sociologi, ekonomisti, politologi un komunikācijas pētnieki. Projektu organizatoriski atbalsta LR Ārlietu ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, kā arī Pasaules brīvo latviešu apvienība un citas organizācijas. Informatīvo atbalstu sniedz arī Draugiem.lv, lielākie Latvijas Interneta portāli (Delfi, Inbox, TvNet), diasporas mediji, kā arī daudzi aktīvi un ieinteresēti tautieši ārzemēs.

Projekta mērķis ir analizēt migrācijas procesu daudzveidību un sniegt pamatotu informāciju politikas veidotājiem, lai stiprinātu latviešu diasporu, kā arī sniegtu atbalstu tautiešiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā.

Vairāk informācijas par projektu migracija.lv/

šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk