Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 01.04.2015 ] - Ielūdzam uz zinātnisko semināru “Impēriskās vērtības fenomenoloģiskā, psihoanalītiskā, diskursanalītiskā skatījumā” un Dr.phil., prof. I.Šuvajeva grāmatas "Krievijas homo imperii" atvēršanu 10.aprīlī!

2015. gada 10. aprīlī, plkst. 14.00, LU Humanitāro un sociālo zinātņu pētījumu centra 1. stāva zālē, Kalpaka bulvārī 4., notiks LU Filozofijas un socioloģijas institūta zinātniskā konference un FSI pētnieka, filozofa Igora Šuvajeva grāmatas “Krievijas homo imperii” prezentācija. Interesenti ir aicināti iepazīties arī ar LU Bibliotēkas sagatavotu izstādi “Impēriskais cilvēks”.

Zinātniskās konferences ietvaros ar lasījumiem uzstāsies Dr.phil., prof. Maija Kūle, Dr.phil., prof. Igors Šuvajevs, Dr. hist. Inese Runce un Dr.art., Nadežda Pazuhina. Referentu tematisko loku veidos totalitārisma izpausmju dažādo dimensiju aplūkojums, uzsverot mūsdienu politisko aktualitāšu kontekstu.
Pasākuma turpinājumā notiks grāmatas prezentācija. Ieskatu grāmatas saturā interesentiem atklāj sekojoši autora vārdi: “Grāmatā tiek aplūkots Krievijas impēriskā cilvēka, politisko un pārvaldības tehnoloģiju un struktūru tapums. Vienlaikus tas ir pētījums par tagadnes vēsturi. Grāmatā skatīti dažādie rasisma paveidi un sociālais teatrālisms.”


LU profesors, filozofs Igors Šuvajevs ir domātājs, kura intelektuālais pienesums ir saistošs ne tikai akadēmiskajai videi, bet Latvijas sabiedrībai kopumā. To apliecina LU Filozofijas un socioloģijas institūtā izdotie autora darbi par psihoanalīzes, politikas un ētikas tēmām, kuri ir vieni no pieprasītākajiem un pirktākajiem Institūta izdevumiem.


Grāmatas atvēršanas dienā grāmatu “Krievijas homo imperii” būs iespēja iegādāties LU FSI informācijas kabinetā. Vēlāk grāmatu meklējiet grāmatu tirdzniecības vietās.

 


šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk