Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 11.05.2015 ] - Dr. Inta Mieriņa uzstāsies Latvijas prezidentūras ES Padomē organizētajā «Konferencē par diasporas un migrācijas jautājumiem Eiropas Savienībā»

12. maijā projekta «Latvijas emigrantu kopienas» zinātniskā vadītāja iepazīstinās politiskās tikšanas dalībniekus ar unikālajā pētījumā gūtām atziņām. Konferences IV paneļdiskusijā, kas notiks no plkst. 9:30 līdz plkst. 11:30, uzmanības centrā būs jautājumi, kas saistīti at atgriešanās migrāciju un darbu ar diasporas kopienām.

Konferences programma (pdf).

Plašāka informācija par konferenci – Latvijas prezidentūras ES Padomē tīmekļa vietnē.

 

 

Projekta «Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika» mērķis ir analizēt migrācijas procesu daudzveidību un sniegt pamatotu informāciju politikas veidotājiem, lai stiprinātu latviešu diasporu, kā arī sniegtu atbalstu tautiešiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā.

Projektu īsteno LU Filozofijas un socioloģijas institūta un Ekonomikas un vadības fakultātes zinātnieku grupa Dr. soc. Intas Mieriņas vadībā ar Eiropas Sociālā fonda finansiālu atbalstu (vienošanās Nr. 2013/0055/1DP/1.1.1.2.0/13/APIA/VIAA/040).

 

šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk