Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 08.06.2015 ] - LU FSI rīko diskusiju «Diasporas un reemigrācijas politika un tās novērtējuma rādītāji»

Pasākumā, kas notiks 16. jūnijā, tiks prezentēti pētījuma «Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika» moduļa «Atgriešanās process Latvijā: politika un prakse» rezultāti (Dr. E. Kļave un Dr. I. Šūpule), kā arī ekspertu viedokļu par diasporas un reemigrācijas politiku analīzes rezultāti (Dr. I. Kārkliņa un Dr. E. Kļave). Diskusijā aicināti piedalīties diasporas un reemigrācijas politikas īstenošanā iesaistīto valsts institūciju pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī akadēmiskās vides eksperti migrācijas jomā. Pasākuma gaitā tiks apspriesti pētījuma moduļa rezultāti, reemigrācijas politikas pasākumu stiprās un vājās puses, diasporas un reemigrācijas politikas novērtējuma indikatori un koordinācija.

Diskusija notiks 2015. gada 16. jūnijā no plkst. 10:30 līdz plkst. 12:30 LU Bibliotēkas / Valsts nozīmes pētniecības centra 1. stāva zāle, Kalpaka bulvārī 4, Rīga (ieeja caur pagalmu).

Vairāk par projektu FSI vietnē un projekta mikro-lapā Migracija.lv

 

Projektu «Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika» īsteno LU Filozofijas un socioloģijas institūta un Ekonomikas un vadības fakultātes zinātnieku grupa Dr. soc. Intas Mieriņas vadībā ar Eiropas Sociālā fonda finansiālu atbalstu (vienošanās Nr. 2013/0055/1DP/1.1.1.2.0/13/APIA/VIAA/040).

    Aktualizēts: 26.06.2015
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk