Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 09.02.2017 ] - Reliģiski – filozofisko rakstu XXI numurs

Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts ir sagatavojis un laidis klajā žurnāla “Reliģiski – filozofisko rakstu” jaunāko numuru (XXI), kas veltīts jezuītu kultūrvēsturiskā mantojuma Latvijā pētniecībai.

Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts ir sagatavojis un laidis klajā žurnāla “Reliģiski – filozofisko rakstu” jaunāko numuru (XXI), kas veltīts jezuītu kultūrvēsturiskā mantojuma Latvijā pētniecībai. Šajā žurnālā atradīsiet jaunākos pētījumus par Latvijas un Baltijas jezuītu vēsturi, personībām un to likteņiem, mākslas un ignāciskā garīguma aspektiem, ko ir sagatavojuši Latvijas un ārzemju pētnieki: Kristīne Ogle (LMA), Inese Runce (LU FSI), Jānis Priede (LU HZF), Ļuds Jovaiša (Viļņas Universitāte, Lietuva), Andris Priede (LU TF), Reinis Norkārkls (LU TF) un Filips Henrijs Blāsens (Eiropas Universitāte/Itālija). Ievadrakstu ir sagatavojuši Solveiga Krūmiņa-Koņkova (LU FSI) un Jānis Meļņikovs SJ.

Žurnālu var iegādāties LU Filozofijas un socioloģijas institūtā, kā arī grāmatnīcās.

 

šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk