LU FSI bāzes un snieguma finansējuma projekti 2016
Sākumlapa >> LU FSI bāzes un snieguma finansējuma projekti 2016

23. maijā 2016.g. FSI organizē zinātnisko semināru par tēmas izstrādi

23. maijā 2016.g. 14:00 FSI 322. kabinetā notika informatīvais
seminārs projektā "Kritiskā domāšana, inovācija, konkurētspēja un
globalizācija"
. Semināru vadīja projekta vadītāja, LU FSI Zinātniskās
padomes priekšsēdētāja Solveiga Krūmiņa-Koņkova. Semināra mērķis:
pārrunāt projekta mērķus un 2016. gadā veicamos uzdevumus, kā arī aktualitātes humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Piedalīties seminārā tika īpaši aicināti snieguma finansējuma saņēmēji.

referēja: S. Krūmiņa-Koņkova, izteicās M. Kūle, M.Vecvagars, K. Zellis, R.Kūlis, D. Beitnere Le Galla, I.Gubenko.

Secinājumi:  LU FSI pārzina prioritāro tēmu, kurai pievienojas pētnieki no LU VFF, LU TF, LU EVF. Līgums par finansējuma apguvi būs kopējs visai prioritātei. Tādēļ nepieciešams aktivizēt sadarbības formas. Uz semināru jāiesniedz zinātniskas tēzes, kas būtu deponējamas, no snieguma finansējuma saņēmējiem gaidāmi plašāki raksti. Priekšlikums organizēt semināru (simpoziju) jūnija vidū par Kopības simboliem, lai atsauktos uz sabiedrības aktualitāti par saliedētibu un tuvāk uzzinātu LR Prezidenta dibinātās komisijas par sabiedrības saliedētības pasākumu rezultativitāti  - tās mērķus, kā arī saistību ar zinātniskajām iestrādēm Latvijā.

Ievietots: 23.05.2016
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk