Nacionālā identitāte Latvijā un eiropeiskā identitāte
Sākumlapa >> Projekti >> VPP Nacionālā identitāte >> Nacionālā identitāte Latvijā un eiropeiskā identitāte

starptautiska zinātniska konference "Globalizācija un lokalizācija: reliģiskās konvertācijas teorija, problēmas un prakse Eiropā.

2011.g. 10. un 11. februārī notiek starptautiska zinātniska konference "Globalizācija un lokalizācija: reliģiskās konvertācijas teorija, problēmas un prakse Eiropā", organizē LU FSI sadarbībā ar profesoriem, reliģijzinātniekiem no Dublinas universitātes [University College Dublin], Lugano universitātes, Fordhamas universitātes, Lankasteras universitātes, Krievijas Federācijas Cilvēktiesību komitejas pie Valsts prezidenta sirdsapziņas brīvības nodrošināšanas nodaļas pārstāvjiem.
10.02 notiek apaļā galda diskusija par konvertācijas izplatību un praksi Latvijas lielākajās reliģiskajās organizācijās. Tiek noskaidroti reliģiskās identitātes jautājumi. Piedalās ar pētījumu rezultātu inovatīviem atspoguļojumiem dr. phil. S.Krūmiņa-Koņkova, Dr. phil. Māra Kiope, dr. hist. Inese Runce, dr. habil. phil. Maija Kūle, dr. phil. Jānis Broks, dr. habil. phil. Jānis Vējš, ielūgtie viesi, LTV žurnālisti, studenti, pasniedzēji, reliģisko konfesiju pārstāvji.


Konferenci atbalsta ERAF Eiropas Reģionālais attīstības fonds, 

LU Filozofijas un socioloģijas institūts (LU FSI) realizē ERAF projektu nr. 20110/0195/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/008 „LU Filozofijas un socioloģijas institūta kapacitātes attīstība un starptautiskās sadarbības veicināšana”. Tā ietvaros kā aktivitāte nr. 1 tiek organizēta konference kopā ar VPP darba uzdevumiem "Nacionālā identitāte".

Ievietots: 04.02.2012
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk